CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Burdur Baskılı Ambalaj Kağıdı

Burdur Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Burdur Baskılı Ambalaj Kağıtları | Burdur Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Burdur Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Burdur Baskılı Kağıt | Burdur Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Burdur Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Burdur baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Burdur ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Burdur ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk burdur flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan burdur ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Burdur baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Burdur ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Burdur baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma burdur baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm burdur ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur baskılı ambalaj kağıdı, burdur baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, burdur baskılı ambalaj kağıdı, burdur ambalaj kağıdı, firma burdur baskılı ambalaj kağıdı, burdur askılı paket ambalaj kağıdı, burdur askılı kese kağıdı, burdur ülfit kağıt, burdur ambalaj kağıdı satın al, kraft burdur ambalaj kağıdı fiyatlarıburdur ambalaj kağıdı baskı, burdur ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner