Burdur Eko Termal Etiket

Burdur Eko Termal Etiket | Burdur Eko Termal Etiket Fiyatları | Burdur Eko Termal Kağıt | Burdur Termal Etiketler | Burdur Eco Termal Etiket Nedir | Burdur Top Termal Etiket | Burdur Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Burdur eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Burdur eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için burdur etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu burdur etiket en burdur ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Burdur eko termal etiket fiyatları ve burdur eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan burdur eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Burdur eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Burdur termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Burdur ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Burdur etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur termal etiket, burdur etiket balıkesir, burdur boş etiketburdur eco etiket, burdur etiket fiyatları, burdur eko termal etiket, burdur etiket, burdur eco termal etiket fiyatları, burdur sıra numarası etiketi, burdur ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner