Burdur Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Burdur | Burdur Mini Diş Seti | Burdur Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Burdur | Traş Seti | Burdur Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Burdur otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri burdur ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  burdur otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Burdur otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Burdur otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti burdur isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları burdur ve burdur kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur traş seti, traş seti fiyatları burdur , burdur buklet traş seti, otel traş setleri burdur , kutulu traş setleri, burdur otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri burdur , kutulu buklet traş seti burdur .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner