Burdur Silvermat Etiket

Burdur Silvermat Etiket | Burdur Silvermat Etiket Fiyatları | Burdur Silvermat Etiket Özellikleri | Burdur Silvermat Etiket Yazıcı | Burdur Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Burdur Silver Mat Etiket | Burdur Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Burdur silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir burdur etiket türüdür. Genellikle kitap ve burdur barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Burdur silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun burdur etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan burdur silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Burdur silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Burdur silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Burdur silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Burdur silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Burdur silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Burdur etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Burdur silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur silvermat etiket, burdur termal etiket, burdur silver mat etiketler, burdur mat etiketler, burdur silver mat etiket fiyatları, burdur etiket fiyatları, burdur şeffaf etiket fiyatları, burdur silver mat barkod etiketi, burdur barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner