CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Burdur Baskılı Pizza Kutusu

Burdur Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Burdur Pizza Kutuları | Burdur Pizza Kutusu Fiyatları | Burdur Pizza Kutusu | Burdur Pizza Kutusu İmalat | Burdur Pizza Kutusu Ölçüleri | Burdur Pizza Kutusu Fiyatları | Burdur Baskısız Pizza Kutusu | Burdur Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, burdur baklava kutusu, burdur lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Burdur baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Burdur baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Burdur baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Burdur baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Burdur baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Burdur pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Burdur pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Burdur askılı pizza kutusu fiyatları ile burdur pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Burdur baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla burdur baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur baskılı pizza kutusu, burdur pizza kutuları, burdur basklı kutular, burdur baskılı pizza kutusu fiyatları, burdur pizza kutusu fiyatları, burdur pizza kutusu imalatı, burdur pizza kutusu, burdur baskılı pizza kutusu satışı, burdur baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner