Burdur Chromolux Etiket

Burdur Chromolux Etiket | Burdur Chromolux Etiket Nedir | Burdur Chromolux Etiket Fiyatları | Burdur Chromolux Etiket Baskı | Burdur Kromolüks Etiket | Burdur Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Burdur Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Burdur chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Burdur chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan burdur chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan burdur kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı burdur chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Burdur chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Burdur chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve burdur kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Burdur choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Burdur choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel burdur etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur etiket, burdur etiket fiyatları, burdur barkod etiket fiyatları, burdur baskılı etiket fiyatları, burdur barkod, burdur rulo etiket fiyatları, burdur barkod fiyatları, burdur rulo etiket, burdur yapışkanlı etiket, burdur barkod sistemi, burdur barkod okuyucu, burdur barkod okuyucu fiyatları, burdur koli etiketi, burdur tekstil etiketi, burdur saten etiket, burdur metal etiket, burdur mat pp etiket, burdur mat pe etiket, burdur etiket baskı, burdur mat polietilen etiket, burdur lazer etiket, burdur boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner