CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Burdur Baskılı Pasta Kutusu

Burdur Baskılı Pasta Kutuları | Burdur Pasta Kutusu | Burdur Pasta Kutusu Fiyatları | Burdur Baskısız Pasta Kutusu | Burdur Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Burdur Pasta Kutusu Baskılı | Burdur Pasta Kutusu Siparişi | Burdur Baskılı Kutu | Burdur Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Burdur pasta kutusu, Burdur baklava kutusu, Burdur pizza kutusu, Burdur lahmacun kutusu, Burdur pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Burdur baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Burdur baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Burdur baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı Burdur pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Burdur baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Burdur Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Burdur baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için Burdur pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel Burdur pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur baskılı pasta kutusu, Burdur baskılı pasta kutusu fiyatları, Burdur pasta kutuları, Burdur pasta kutusu fiyatları, Burdur pasta kutusu imalatı, Burdur baskılı pasta kutusu ve fiyatı, Burdur ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner