Burdur Polietilen Opak Etiket

Burdur Polietilen Opak Etiket | Burdur Opak Pe Polietilen Etiket | Burdur Opak Polietilen Etiket | Burdur Opak Etiket | Burdur Opak Etiket Fiyatları | Burdur Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Burdur Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Burdur opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Burdur opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta burdur opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir burdur etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Burdur opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Burdur polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız burdur barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Burdur polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve burdur opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur polietilen etiket, burdur polietilen opak etiket, burdur opak etiket fiyatları, burdur opak etiket, burdur opak polietilen (pe) etiket, burdur sembol etiket, burdur polietilen pe etiket, burdur opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner