Burdur Lamine Termal Etiket

Burdur Lamine Termal Etiket | Burdur Lamine Termal Etiket Fiyatları | Burdur Lamine Termal Etiket Nedir | Burdur Lamine Termal Barkod Etiketi | Burdur Termal Etiketler | Burdur Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Burdur lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Burdur lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Burdur lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Burdur lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen burdur etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda burdur termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer burdur etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan burdur lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Burdur termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Burdur lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Burdur etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Burdur lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Burdur lamine termal etiket nedir? Lamine burdur termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel burdur lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur lamine etiket, burdur termal etiket, burdur top etiket, burdur ribonsuz baskı, burdur baskılı etiket, burdur renkli termal etiket, burdur lamine termal barkod etiketi, burdur kuşe etiket, burdur termal etiket boyutları, burdur boş etiket, burdur termal etiket fiyatları, burdur lamine etiketler, burdur eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner