Burdur Mat Polipropilen Etiket

Burdur Mat Polipropilen Etiket | Burdur Pp Etiket | Burdur Mat Etiket | Burdur Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Burdur Polipropilen Ürünler | Burdur Sembol Barkod Etiket | Burdur Mat Pp Etiket | Burdur Barkod Sistemleri | Burdur Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Burdur mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Burdur polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Burdur pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Burdur mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Burdur at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Burdur mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Burdur mat pp etiket burdur opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur mat etiket, burdur opak pp, burdur mat ppburdur boş etiket, burdur termal etiket fiyatları, burdur şeffaf pp, burdur mat polipropilen, burdur etiket, etiket burdur , ribon burdur , karekod okuyucu burdur , polipropilen, burdur polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner