CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Burdur Baskılı Pide Kutusu

Burdur Baskılı Pide Kutusu | Burdur Pide Kutusu Fiyatları |Burdur Pide Kutusu  |Burdur Pide Kutusu Ölçüleri | Burdur Pide Kutusu İmalatı | Burdur Hazır Pide Kutusu | Burdur Pide Ve Lahmacun Kutusu | Burdur Pide Kutuları | Burdur Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, burdur baklava kutusu, pizza kutusu,burdur lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Burdur baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Burdur baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Burdur baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Burdur baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Burdur pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı burdur pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Burdur baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Burdur pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Burdur baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için burdur pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel burdur pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Burdur baskılı pide kutusu, burdur pide kutusu fiyatları, burdur pide kutusu imalatı, burdur pide kutusu , burdur baskılı pide kutusu fiyatları, burdur baskılı ambalajlar, burdur pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner